دیدنی ها و تفریحات شبانه باتومی

  • مدت زمان مطالعه 1 دقیقه

شهر ساحلی و زیبای باتومی، نگین گردشگری کشور گرجستان محسوب می شود و هر ساله گردشگران بسیاری از سراسر دنیا میهمان این شهر زیبا و دیدنی سواحل دریای سیاه می شوند. باتومی با زیبایی های طبیعی و تاریخی و امکانات تفریحی و رفاهی بسیار خوب خود توانسته جایگاه خوبی در میان شهرهای توریستی دنیا به دست آورد و یکی از مقاصد مورد علاقه گردشگران ایرانی هم هست. اما در کنار همه جاذبه های متنوع این شهر، زمانی که خورشید غروب می کند باتومی چهره ای شاد و پرجنب و جوش به خود گرفته و نوبت به کلاب های شبانه و بارهای مختلف این شهر می رسد تا لحظاتی شاد و هیجان انگیز را برای مسافران این شهر زیبا رقم زنند. در این مطلب سعی کرده ایم بهترین کلاب های شبانه و بارهای این شهر را به شما معرفی کنیم. با ما همراه شوید.

کلاب ساحلی ایوریا (Iveria Club)

 

دیدنی های شبانه باتومی

 

در ابتدا به سراغ یکی از کلاب های ساحلی بسیار پرطرفدار شهر باتومی می رویم. کلاب ایوریا که در بلوار باتومی قرار گرفته و نظر مسافران به این شهر زیبای کشور گرجستان را به خود جلب می کند. این کلاب در سال 2009 افتتاح شده و یکی از بهترین انتخاب ها برای گذراندن لحظاتی سرگرم کننده و مفرح در شهر زیبای باتومی محسوب می شود.

صدای موسیقی دی جی های معتبر محلی و بین المللی، فضایی جادویی را در این کلاب ایجاد کرده و جمعیت جوان و پرانرژی را به خود جذب می کند.این کلاب در نزدیکی میدان میراکل و روبه روی برج الفبا قرار گرفته و چشم اندازی بی نظیر از ساحل باتومی را به مشتریان خود هدیه می دهد. رستوران ایوریا که در فضای باز قرار گرفته هم جاییست که می توانید در کنار خوردن انواع غذاهای خوشمزه کشور گرجستان و غذاهای ترکیو اروپایی از صدای موسیقی زنده که با صدای آرام بخش امواج دریا ترکیب شده لذت ببرید.

کلاب زیبا و ساحلی ایوریا هر آنچه برای داشتن لحظاتی شاد و باورنکردنی نیاز دارید در اختیارتان می گذارد. از فضایی دنج و حال و هوایی بی نظیر گرفته تا چشم اندازی عالی، امکانات رفاهی بسیار خوب، غذاهای خوشمزه و سرگرمی های بی نظیر که می توانند لحظاتی باور نکردنیرا در سفر به باتومی زیبا برایتان رقم زنند.

 

بار اسپکترام (Spectrum Bar & Restaurant)

 

دیدنی های شبانه باتومی

 

در ادامه به سراغ یکی از بهترین بارها و رستوران های شهر باتومی می رویمکه روی بام هتل سه ستاره اسپکترام واقع شده و چشم اندازی بی نظیر از شهر دیدنی باتومی را به میهمانان خود ارائه می دهد. در اسپکترام می توانید لحظاتی شاد و هیجان انگیز را سپری کرده و از چشم انداز بی نظیر باتومی لذت ببرید. محیط گرم و صمیمی یکی دیگر از عوامل محبوبیت اسپکترام در میان مسافران به این شهر دیدنی کشور گرجستان به شمار می رود.

 

بار بلک بادها ( Black Buddha)

 

دیدنی های شبانه باتومی

 

یکی دیگر از بارهای محبوب و پرطرفدار شهر باتومی بلک بادها است. این بار در طبقه همکف هتل پرزیدنت پالاس قرار گرفته و با برنامه های شاد و سرگرم کننده میهمانان خود را به وجد می آورد. یکی از عوامل محبوبیت این بار در میان اهالی و مسافران به شهر باتومی دکوراسیون داخلی بسیار زیبای بلک بادهاست که با تلفیق رنگ های طلایی و مشکی حال و هوایی جذاب و پرانرژی داشته و نظر مسافران به باتومی را به خود جلب می کند. اگر از طرفداران سوشی هستید، اینجا تنها رستورانی در باتومی است که می توانید این غذای بی نظیر ژاپنی را امتحان کنید.

 

بار وینیل ( Vinyl Bar)

 

دیدنی های شبانه باتومی

 

یکی دیگر از بارهای شاد و هیجان انگیز شهر باتومی بار وینیل است. وینیلباری است کوچک که در میدان اروپای باتومی قرار گرفته و یکی از جذاب ترین بارهای این شهر محسوب می شود.نقاشی، سازهای موسیقی همچون گیتار و ترامپت روی دیوار، فضای داخلی دنج و صمیمی، غذاهای بسیار خوش طعم، موسیقی زنده و بسیاری عوامل دیگر موجب محبوبیت بار وینیل در میان اهالی و مسافران به شهر زیبای باتومی شده اند.

 

کلاب پیس(Peace)

 

دیدنی های شبانه باتومی

 

یکی دیگر از بهترین و محبوب ترین کلاب های باتومی کلاب پیس است که در طبقه همکف هتل شرایتون باتومی قرار گرفته و لحظاتی شاد و مفرح را برای مسافران به این شهر زیبا رقم می زند.رستوران کلاب پیس هم با انواع غذاهای خوشمزه و بی نظیر بین المللی و دسرهای بسیار خوش طعم اوقاتی هیجان انگیز و به یادماندنی را در شهر زیبای باتومی برایتان رقم خواهد زد.

 

بار جاسمین (Jasmine Lounge Bar)

دیدنی های شبانه باتومی

 

یکی دیگر از بارهای محبوب شهر باتومی جاسمین است. این بار که مجهز به استخر است و فضایی شاد و هیجان انگیز دارد در خیابان روستاولی و در مجاورت استخر هتل شرایتون باتومی قرار گرفته و با فضای سبز بسیار زیبایی احاطه شده است. در کنار استخر بار جاسمین می توانید بر روی سان لانجر های کنار استخر استراحت کرده و لحظاتی آرام بخش را تجربه کنید. دی جی های معتبر محلی و بین المللی و معروف ترین گروه های موسیقی با اجرای بی نظیر لحظات شاد و باورنکردنی را در این بار شهر باتومی برایتان ایجاد می کنند و شما را به وجد می آورند. برایداشتن لحظاتی شاد و مهیج در بار جاسمین می توانید همه روزه از ساعت 08:00 صبح تا 01:00 بامداد به این بار پرطرفدار شهر باتومی مراجعه کنید.

 

 

 

بهتر است قبل از سفر با امکانات و دیدنی های باتومی آشنا شويد تا در صورت نياز به آن مراجعه نماييد. جهت مشاهده تورهاي گرجستان با قيمت مناسب به قسمت تورهاي گرجستان سايت مانيا پرواز مراجعه نماييد.