کلاب های شبانه دهلی

  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

شهر دیدنی و زیبای دهلی پایتخت کشور زیبای هندوستان، به دو قسمت دهلی قدیمی در شمال که قسمت تاریخی شهر است و دهلی جدید در جنوب تقسیم می شود. شهر رویایی دهلی با جاذبه های طبیعی و تاریخی خود یکی از مهم ترین قطب های گردشگری جنوب شرق اسیا محسوب می شود. دهلی شهر شب های پرشور و هیجان انگیز است. هنگامی که آفتاب در این شهر توریستی غروب می کند جریان دیگری از زندگی در این شهر دیدنی به راه می افتد. کلاب ها ، بارها و کافه های بسیاری در سراسر شهر رویایی دهلی قرار دارند که با برنامه های شاد و مهیجشان تصویر متفاوتی از سفر به شهر افسانه ای دهلی را برای مهمانان خود به نمایش می گذارند. بدون شک بدون شناخت بهترین کلاب های شهر دیدنی دهلی و بازدید از این کلاب های هیجان انگیز سفرتان به شهر رویایی دهلی چندان دلچسب نخواهد بود. البته با تماشای تصاویر کلاب ها و دیسکوهای شهر دیدنی دهلی تشنه سفر به این شهر افسانه ای خواهید شد. در ادامه با بهترین و محبوب ترین کلاب ها و دیسکوهای شهر دیدنی دهلی آشنا می شویم. با ما باشید:

 

کلاب شبانه کیتی سو شهر دیدنی دهلی (Kitty Su, Delhi) :

 

کلاب های شبانه شهر دهلی

 

یکی از هیجان انگیزترین و محبوب ترین کلاب های شبانه شهر دیدنی دهلی کیتی سو است. اینجا رکورد یکی از 100 کلاب برتر جهان را دارد و طرفداران بسیاری در میان جوانان اهل پارتی و گردشگران به شهر دیدنی دهلی دارد. کلاب مهیج و شاد کیتی سو شامل 4 بخش اصلی است که هر قسمت از تم و طراحی بی نظیری برخوردار است. سالن رقص کلاب رویایی کیتی سو شهر دیدنی دهلی جایی است که دی جی های معتبر بین المللی و محلی با اجرای بی نظیرشان فضایی شاد و سرگرم کننده ایجاد می کنند و جمعیت جوان و پرانرژی را جذب می کنند. برای داشتن لحظاتی شاد و خاطره انگیز در کلاب افسانه ای کیتی سو شهر دیدنی دهلی می توانید همه روزه به غیر از دوشنبه ها از ساعت 10:00 صبح تا 01:00 به کیتی سو مراجعه کنید.

آدرس: The LaLit, Connaught Place, Delhi

 

 

کلاب شبانه پلیبوی شهر دیدنی دهلی (Playboy Club, Delhi) :

 

کلاب های شبانه شهر دهلی

 

یکی دیگر از محبوب ترین و بهترین کلاب های شهر دیدنی دهلی پلیبوی است. اینجا کلابی است در هتل لوکس و مجلل سامرات شهر دیدنی دهلی که دارای سیستم صوتی مدرن و پیشرفته و صفحه نمایش های بسیار بزرگ و نورپردازی بی نظیری است که هر سلیقه و ملیتی را به خود جذب می کند. در فضای بار کلاب رویایی پلیبوی شهر زیبای دهلی می توانید از نوشیدنی ها و خوراکی های ی مورد علاقه تان نوش جان کنید و حسابی شاد و سرحال شوید. ساعات فعالیت کلاب پلیبوی دهلی همه روزه از ساعت 09:30 صبح تا 02:00 بامداد می باشد.

آدرس: Samrat Hotel, Chanakyapuri, Delhi

 

کلاب آیکندی شهر دیدنی دهلی (I-Kandy) :

 

کلاب های شبانه شهر دهلی

 

نوبت به یکی از کلاب های استخردار و بی نظیر شهر دیدنی دهلی به نام آیکندی می رسد. اینجا کلابی است واقع در Le Meridien Gurgaon که چشم انداز بی نظیری از استخر و محوطه سرسبز اطراف به مهمانان خود هدیه می دهد. در دو طرف استخر کلاب بی نظیر آیکندی بارهای لوکس و مجللی قرار دارند که می توانید در کنار تجربه یک استخر پارتی بی نظیر از نوشیدنی های متنوع اینجا بنوشید و به رقص و پایکوبی بپردازید. برای داشتن لحظاتی شاد و باورنکردنی در کلاب لوکس و مجلل آیکندی شهر دیدنی دهلی می توانید همه روزه از ساعت 07:00 صبح تا 12:00 شب به اینجا مراجعه کنید.

آدرس: Le Meridien Gurgaon, Sector 26, Gurgaon Delhi Border, MG Road, Gurgaon

 

 

کلاب آکوا شهر دیدنی دهلی (Aqua - The Park) :

 

کلاب های شبانه شهر دهلی

 

یکی دیگر از لوکس ترین و هیجان انگیزترین کلاب های استخردار شهر زیبای دهلی آکوا است. اینجا کلابی است واقع در هتل پارک شهر دیدنی دهلی که در میان یکی از قدیمی ترین کلاب های این شهر توریستی قرار دارد. یکی از بهترین سرگرمی های این کلاب بازی والیبال در آب است که می توانید با عزیزانتان به رقابت بپردازید و شاد پرانرژی شوید. در فضای بار و رستوران کلاب بی نظیر آکوا می توانید هر انچه که دلتان می خواهد نوش جان کنید. کلاب مهیج آکوا شهر دیدنی دهلی در آخر هفته ها حسابی شلوغ می شود پس بهتر است از قبل رزروتان را انجام دهید. بدون شک بدون بازدید از این کلاب هیجان انگیز سفرتان به شهر رویایی دهلی کامل نخواهد بود. برای داشتن لحظاتی شاد و خاطره انگیز در این کلاب بی نظیر می توانید همه روزه از ساعت 11:00 ظهر تا 12:30 شب به همراه عزیزانتان به Aqua - The Park مراجعه کنید.

آدرس: The Park, 15, Parliament Street, Connaught Place, New Delhi

 

 

بار کلین اسکای شهر دیدنی دهلی (Kylin Sky Bar, Delhi) :

 

کلاب های شبانه شهر دهلی

 

یکی از بهترین و محبوب ترین بارهای شهر دیدنی دهلی کلین اسکای بار است. اینجا یکی از بارهای روباز شهر زیبای دهلی است که چشم انداز بی نظیری از شهر و محوطه اطراف به مهمانان خود هدیه می دهد. فضای دنج و رمانتیک بار کلین اسکای بهشت عاشقان و زوج های جوان است. شما می توانید در فضای دنج و اختصاصی اینجا و در زیر سایه بان های پارچه ای حسابی استراحت کنید و از نوشیدنی های مورد علاقه تان بنوشید و لحظاتی باورنکردنی را در کنار عزیزانتان تجربه کنید. بار مهیج و رویایی کلین اسکای همه روزه از ساعت 12:00 ظهر تا 12:30 شب پذیرای گردشگران و مهمانان محترم می باشد.

آدرس: Ambience Mall, Vasant Kunj, Delhi

 

 

کلاب آر اس وی پی شهر دیدنی دهلی (RSVP) :

 

کلاب های شبانه شهر دهلی

 

نوبت به یکی از پرطرفدارترین و بهترین کلاب های شهر توریستی دهلی به نام آر اس وی پی می رسد. اینجا کلابی است در هتل رویال پلازا شهر دیدنی دهلی که از برنامه های شاد و مهیج آن به وجد می ایید. دی جی های معتبر محلی و بین المللی همچون DJ Aqueel با اجرای بی نظیرشان لحظاتی شاد و خاطره انگیز را برایتان ایجاد می کنند. برای داشتن لحظاتی رمانتیک و بی نظیر در کلاب محبوب و دوست داشتنی آر اس وی پی شهر دیدنی دهلی می توانید همه روزه از ساعت 10:00 صبح تا 11:00 شب به اینجا مراجعه کنید.

آدرس: Hotel The Royal Plaza, 19, Ashoka Road, Janpath, New Delhi

 

 

 

 

 

اگر قصد سفر به شهر زیبای دهلی را دارید میتوانید سری به قسمت تور دهلی بزنید تا از آخرین تورهای این شهر بهرمند شوید.