برندهای پوشاک و مد ترکیه

  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

برندهای معروف شلوار جین ترک

 

1- برند واکو (Vakko Jeans)

برند واکو زیباترین طرح های شلوار جین مطابق با مد روز را برای خانم ها ارائه می دهد.

2- برند کالینز (Colin’s)

یکی از برندهای معروف شلوار جین ترک، برند کالینز است که مجموعه گسترده ای از شلوارجین را در اختیار خانم ها و آقایان قرار می دهد. این برند در بیش از 370 فروشگاه در 32 کشور جهان عرضه می گردد.

برندهای ترکیه

 

3- برند LTB

یکی دیگر از برندهای معروف شلوار جین ترک برند LTB می باشد که شلوارجین، پیراهن جین، لباس ها و کت را برای خانم ها، آقایان و کودکان ارائه می دهد. برند LTB در 73 مغازه در ترکیه و 30 مغازه در خارج از ترکیه عرضه می شود. این مارک در کشورهایی مانند کانادا، ایالات متحده، انگلستان و استرالیا نیز مورد توجه قرار گرفته است.

4- برند لافت (Loft Jeans)

این برند به شدت مورد توجه جوانان در ترکیه و خارج از ترکیه قرار گرفته است. شما می توانید لباس و شلوار جین زنانه و مردانه لافت را از فروشگاه های لافت ترکیه تهیه نمایید

برندهای ترکیه

 

5- برند ماوی

برند ماوی یکی دیگر از برندهای معروف شلوار جین ترک است و در سطح جهان طرفداران زیادی دارد. کلمه ماوی در زبان ترکی به معنی «آبی» است و محبوبیت برند ماوی به این دلیل است که از کیفیت بالایی برخوردار است و طراحی های این برند مطابق با مد روز است. لازم به ذکر است که برند ماوی دارای بیش از 285 فروشگاه در ترکیه و سایر کشور می باشد.

 

برندهای معروف لباس بچه گانه ترک

1- برند Acar Kids

این برند که یکی از برندهای معروف لباس بچه گانه ترک محسوب می شود، عرضه کننده پوشاک و کفش برای کودکان دختر و پسر تا سن 12 سال می باشد. اجناس این برند شامل شلوار جین بچه گانه، تی شرت بچه گانه، پیراهن بچه گانه، لباس خواب های بچه گانه، پوشاک سرهم و... است که با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می شود.

2- برند LC Waikiki Kids

برند LC Waikiki Kids اجناسی از قبیل پوشاک بچه گانه، کفش بچه گانه، شلوار جین بچه گانه، تی شرت بچه گانه، پیراهن بچه گانه، لباس خواب بچه گانه و... را برای کودکان دختر و پسر در همه سنین عرضه می کند. اجناس این برند دارای طرح های زیبا و مد روز هستند و قطعا فرزندان شما آن ها را دوست خواهند داشت.

برندهای ترکیه

 

3- برند Koton Kids

یکی دیگر از برندهای معروف لباس بچه گانه ترک، برند Koton Kids است که در سطح ترکیه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اجناس این برند شامل پوشاک بچه گانه، کیف و کفش های بچه گانه و... هستند و شما می توانید این اجناس را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای فرزند خود تهیه نمایید. لازم به ذکر است که اجناس این برند برای کودکان دختر و پسر تا سن 12 سال می باشد.

4- برند Beymen Kids

یکی از برندهای مطرح در ترکیه، برند Beymen است که اجناس آن هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان عرضه می شود.

5- برند LTB Kids

این برند پوشاک از قبیل شلوار جین، پیراهن و ... با طرح های شیک و مد روز را برای کودکان دختر و پسر ارائه می دهد. پیشنهاد می کنیم حتما از این برند دیدن کنید.

 

 

برندهای کفش ترکیه

1- برند اینجی (Inci)

یکی از برندهای کفش ترکیه برند اینجی است که محصولاتی از قبیل کفش های زنانه و مردانه، کیف دستی چرم، کمربند چرمی، چکمه و صندل ها زنانه و مردانه و... را ارائه می دهد. این برند در اغلب مراکز خرید استانبول یافت می شود و شیک ترین شعبه آن در اوت لت ونیزیا استانبول قرار دارد.

برند اینجی در بیش از 120 فروشگاه در ترکیه عرضه می شود و به 37 کشور دیگر تحت عنوان Attimo صادر می گردد.

برندهای ترکیه

 

2- برند پلاریس (Polaris)

برند پلاریس محصولاتی از قبیل کیف، کفش، چکمه، صندل، کمربند چرمی، کیف دستی چرم و... را عرضه می کند و شعبه های آن در اکثر نقاط ترکیه یافت می شود.

3- برند زی زی گو (Zizigo)

یکی دیگر از برندهای کفش ترکیه، برند زی زی گو است که دارای محصولاتی شیک و مد روز است و در ترکیه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

4- کفش اینیوو (Inuovo)

این برند دارای کفش ها، صندل ها و دمپایی های مردانه و زنانه است که به یکی از محبوب ترین برندهای کفش ترکیه تبدیل شده است. برند اینوو علاوه بر ترکیه، در بیش از 50 کشور جهان عرضه می شود.

5- کفش هاتیک (Hotic)

برند هاتیک یکی دیگر از برندهای کفش ترکیه است که شامل کیف، کفش، چکمه های زنانه و مردانه، کیف های دستی چرم، کمربند چرمی، صندل های زنانه و مردانه است و شعبه های این برند در استانبول و سایر شهرهای ترکیه یافت می شود.

برندهای ترکیه

 

 

برندهای پوشاک ترکیه

 

برندهای پوشاک ترکیه طرفداران زیادی دارند و کشور ترکیه در حال حاضر به یکی از بهترین کشورها در صنعت پوشاک و مد تبدیل شده است. لازم به ذکر است که تعداد زیادی از طراحان لباس ترکیه شهرت جهانی دارند. شما می توانید در سفر خود به ترکیه، از مراکز خرید استانبول و ترکیه دیدن کنید و بهترین و معروف ترین برندهای پوشاک ترکیه را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

به طور کلی معروف ترین برندهای پوشاک ترکیه عبارت اند از :

- برند NAVI

- برند SARAR

- برند IPEKYOL

- برند LC Waikiki

- برند Defacto

برندهای معروف پوشاک مردانه ترکیه

 

برندهای معروف پوشاک مردانه ترکیه عبارت اند از :

1- برند Kip

برند Kip یکی از برندهای معروف پوشاک مردانه ترکیه محسوب می شود و در 165 فروشگاه ترکیه و خارج از ترکیه یافت می شود.

2- برند CSS تولیدی سارار

برند CSS با طرح های زیبا و متنوع در ترکیه و 50 کشور دیگر عرضه می شود.

3- برند Avva

این برند که در 30 فروشگاه در ترکیه و 15 فروشگاه در خارج از ترکیه عرضه می شود، به یکی از برندهای معروف پوشاک مردانه ترکیه تبدیل شده است.

4- برند Efor

برند Efor علاوه بر مغازه های ترکیه، در بسیاری از مغازه های ایالات متحده آمریکا نیز به فروش می رسد.

برندهای پوشاک ترکیه

 

برندهای معروف لباس زنانه در ترکیه

 

برندهای معروف لباس زنانه در ترکیه عبارت اند از :

1- برند ایپک یول (IPEKYOL)

یکی از برندهای معروف لباس زنانه در ترکیه، برند IPEKYOL است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این برند در 130 مرکز خرید آنتالیا به فروش می رسد.

برندهای پوشاک ترکیه

2- برند جیزیا

جیزیا نام یک طراح زن ترکیه ای است که طرح های او با این نام شناخته می شود و یکی از مشهورترین برندهای لباس زنانه در ترکیه محسوب می شود.

3- برند هری (Herry)

یکی دیگر از برندهای معروف لباس زنانه در ترکیه برند هری است که طرح های این برند خلاقانه و مد روز هستند و طرفداران زیادی دارند.

 

 

برندهای معروف کت و شلوار ترکیه

 

برندهای معروف کت و شلوار ترکیه عبارت اند از :

1- برند رمزی (Ramsey)

برند Ramsey دارای 62 مغازه، 93 فروشگاه در 18 کشور است که بسیاری از آن ها در ترکیه و روسیه هستند.

برندهای پوشاک ترکیه

2- برند کیگیلی (Kigili)

این برند که یکی از برندهای معروف کت و شلوار ترکیه محسوب می شود، دارای بیش از 214 فروشگاه در ترکیه و هم چنین کشورهایی مانند ترکمنستان، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان، مصر، قبرس و جمهوری آذربایجان می باشد. شما می توانید برای تهیه کت و شلوارهای مردانه باکیفیت، مقرون به صرفه و مد روز به این فروشگاه ها سری بزنید.

برندهای پوشاک ترکیه

3- توین (Tween)

این برند به دلیل طراحی مدرن و شیک و همچنین کیفیت بالای آن، مورد توجه بسیاری از مردان شیک پوش قرار گرفته است.

4- سارار (Sarar)

یکی دیگر از برندهای معروف کت و شلوار ترکیه برند سارار می باشد که در ترکیه و 50 کشور دیگر شعبه دارد. طرح های این برند بسیار زیبا و خلاقانه و مطابق با مد روز است؛ به همین دلیل این برند طرفداران زیادی دارد.

برندهای پوشاک ترکیه

 

 

سخن پایانی

 

 

اغلب گردشگران تور استانبول و ترکیه به منظور خرید کردن و بازدید از مراکز خرید ترکیه به این کشور سفر می کنند. بهتر است قبل از سفر به ترکیه، با انواع برندهای پوشاک ترکیه آشنا شوید تا با آگاهی بیشتری از برندهای موجود در مراکز خرید استانبول و ترکیه خرید کنید.

 

اگر قصد سفر به استانبول را دارید می توانید سری به قسمت تور استانبول زده و از شرایط سفر به این شهر فوق العاده اطلاع پیدا کنید.