تفریحات شبانه ایروان

  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

شهر پرهیاهوی ایروان بزرگترین شهر و پایتخت کشور دیدنی ارمنستان است که با داشتن جاذبه های گردشگری فراوان یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران سراسر دنیاست. هنگامی که آفتاب در شهر دیدنی ایروان غروب می کند، خیابان های این شهر غرق در نورهای رنگارنگ چراغهای نئونی می شوند و گردشگران و افراد محلی تفریحات شبانه خود را آغاز می کنند. مرکز شهر ایروان و حوالی میدان جمهوری محبوب ترین مکان شهر برای خوشگذرانی و شبگردی است که شبیه به یک کافه پر جنب و جوش است که افراد محلی و گردشگران برای صرف نوشیدنی و داشتن لحظاتی شاد و باورنکردنی به آن مراجعه می کنند. البته زندگی شبانه ایروان در سالهای اخیر به سطح جدیدی رسیده است و مجهز به کلاب های شبانه، بارها و دیسکوهای هیجان انگیز با استانداردهای اروپایی شده است. زندگی شبانه ایروان بسیار گسترده و متنوع است و از رستوران های شیک گرفته تا کافه های هنری دنج، بارها و کلاب های شبانه همه و همه تجربه ای فراموش نشدنی را برایتان ایجاد می کنند. در ادامه با تفریحات شبانه شهر زیبا و دوست داشتنی ایروان آشنا می شویم. با ما باشید:

 

اطلاعات بیشتر

کلاب پاپارازی شهر دیدنی ایروان (Paparazzi Club) :
کلاب مزو جاز شهر دیدنی ایروان ( Mezzo Jazz Club) :
کلاب کامی شهر دیدنی ایروان (Kami Club) :
کلاب مالخاس جاز شهر دیدنی ایروان (Malkhas Jazz Club) :
بار ال اسکای شهر دیدنی ایروان (El Sky Bar) :
کلاب آمیگو شهر دیدنی ایروان (Amigo Club) :
بار تیکی شهر دیدنی ایروان (Tiki Bar) :
سخن پایانی :

کلاب پاپارازی شهر دیدنی ایروان (Paparazzi Club) :

 

تفریحات شبانه ایروان

 

کلاب پاپارازی یکی از هیجان انگیزترین و بهترین کلاب های شبانه شهر پرهیاهوی ایروان است که اگر دوست دارید شبی شلوغ همراه با سرگرمی های فوق العاده و به یاد ماندنی را در ایروان تجربه کنید حتما پس از نیمه شب از کلاب مهیج و شاد پاپارازی دیدن کنید. دی جی های معتبر بین المللی و محلی با اجرای فوق العاده خود شبی خاطره انگیز و بی نظیر را برایتان ایجاد می کنند. هزینه ورودی کلاب شاد و جذاب پاپارازی شهر پرهیاهوی ایروان برای آقایان 2000 درهم و برای بانوان 1000 درهم است. البته کلاب شبانه پاپارازی شهر دیدنی ایروان دارای سیستم کنترل چهره است و باید حتما هزینه ورودی را بپردازید.

آدرس: 3/2 Abovyan str., Yerevan, Armenia

 

کلاب مزو جاز شهر دیدنی ایروان ( Mezzo Jazz Club) :

 

تفریحات شبانه ایروان

 

اگر از طرفداران موسیقی جاز هستید و دوست دارید در کلابی آرام تر و دنج با سرو نوشیدنی مورد علاقه تان و گوش دادن به موسیقی عصرتان را سپری کنید بدون شک کلاب مزو شهر رویایی ایروان بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. البته برخی هنرمندان مشهور و معروف ارمنی در روزهای خاصی در کلاب شاد و جذاب مزو شهر زیبای ایروان کنسرت اجرا می کنند که اگر خوش شانس باشید می توانید با آنها ملاقات کنید و از اجرای فوق العاده و بی نظیرشان حسابی لذت ببرید.

آدرس: 1/3 28 Isahakyan Str, Yerevan, Armenia

 

کلاب کامی شهر دیدنی ایروان (Kami Club) :

 

تفریحات شبانه ایروان

 

کلاب شاد و پرهیاهوی کامی یکی از لوکس ترین و مدرن ترین کلاب های شبانه شهر رویایی ایروان است که با نورپردازی فوق العاده و طراحی منحصر به فرد خود طرفداران بسیاری در میان مردم محلی ایروان و گردشگران به این شهر دیدنی دارد. اگر طرفدار غذاهای معروف ایروان هستید و به شکم گردی علاقه مند هستید رستوران کلاب هیجان انگیز و جذاب کامی ایروان جایی است که می توانید در کنار گوش دادن به موسیقی محلی و بین المللی هر آنچه که دلتان می خواهد سفارش دهید و لحظاتی خاطره انگیز را تجربه کنید.

آدرس: 18 Abovyan Street, Yerevan, Armenia

 

کلاب مالخاس جاز شهر دیدنی ایروان (Malkhas Jazz Club) :

تفریحات شبانه ایروان

 

کلاب شاد و بی نظیر مالخاس مکانی ایده آل و فوق العاده برای طرفداران موسیقی جاز است که تمایل دارند شام خود را در فضایی آرام و دنج با گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شان سرو کنند. کلاب هیجان انگیز مالخاس همه روزه میزبان بهترین و معروف ترین هنرمندان سبک موسیقی جاز است که با اجرای بی نظیرشان فضایی جادویی ایجاد می کنند و لحظاتی فراموش نشدنی را به مهمانان خود هدیه می دهند. البته کلاب جذاب و فوق العاده مالخاس طرفداران بسیاری در میان افراد محلی ایروان دارد و در آخر هفته ها حسابی شلوغ می شود پس بهتر است حتما از قبل میزتان را رزرو کنید. هزینه ورودی کلاب مهیج مالخاس شهر دیدنی ایروان در حدود 2000 درام است.

آدرس: 52/1 Pushkin Street, Yerevan, Armenia

بار ال اسکای شهر دیدنی ایروان (El Sky Bar) :

 

تفریحات شبانه ایروان

 

یکی از بارهای روی بام شهر پرهیاهوی ایروان که چشم انداز فوق العاده پاناروما و 360 درجه از این شهر دیدنی به مهمانان خود هدیه می دهد ال اسکای است. اینجا باریست در طبقه هفتم مرکز تجاری پلازا شهر رویایی ایروان که با طراحی خاص و فوق العاده و برنامه های شاد و سرگرم کننده خود هر سلیقه و ملیتی را به خود جذب می کند. مردم محلی و گردشگران بسیاری در تور ارمنستان از بار شاد و مهیج ال اسکای دیدن می کنند و این بار پر هیاهو در آخر هفته ها حسابی شلوغ می شود. بار محبوب و پرطرفدار ال اسکای دارای فضای نشیمن در فضای روباز و سرپوشیده است. تراس روباز بار El Sky شهر زیبای ایروان مکانی عالی و بی نظیر برای خوشگذرانی و سرو نوشیدنی مورد علاقه تان در کنار تماشای منظره زیبا و فوق العاده شهر است. بدون شک بدون بازدید از بار مهیج و پرهیاهوی ال اسکای سفرتان به شهر رویایی ایروان کامل نخواهد بود.

آدرس: 9 Grigor Lusavorich Street, Yerevan, Armenia

 

کلاب آمیگو شهر دیدنی ایروان (Amigo Club) :

 

تفریحات شبانه ایروان

 

کلاب پرشور و شاد آمیگو یکی دیگر از کلاب های محبوب و پرطرفدار شهر پرهیاهوی ایروان است. دکوراسیون و طراحی فضای داخلی کلاب مهیج و جذاب آمیگو به سبک Carribean است که از همان لحظه ورود توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. کلاب پرهیاهو و خاص آمیگو شهر دیدنی ایروان جایی است که می توانید تمام طول شب را با آهنگ های لاتین به رقص و پایکوبی بپردازید و از نوشیدنی های مورد علاقه تان بنوشید و حسابی شاد و سرحال شوید. البته رقص در کلاب پرشور و مهیج آمیگو اجباری است و حتی اگر آماتور هستید با تماشای رقص هنرمندان حرفه ای این کلاب می توانید مانند افراد حرفه ای برقصید و تجربه ای بی نظیر و فراموش نشدنی را داشته باشید.

آدرس: 41/4 Abovyan str., Yerevan, Armenia

بار تیکی شهر دیدنی ایروان (Tiki Bar) :

 

تفریحات شبانه ایروان

 

بار شاد و هیجان انگیز تیکی یکی از بارهای 24 ساعته شهر پرهیاهوی ایروان است که طرفداران بسیاری در میان علاقه مندان به موسیقی و رقص لاتین دارد. بار جذاب و محبوب تیکی مکانی خاص و فوق العاده برای خوشگذرانی و داشتن تجربه ای متفاوت و خاص است. هنرمندان با استعداد و ماهر بار پرشور و جذاب تیکی شهر زیبای ایروان با اجرای رقص به سبک salsa، mambo و bachata حسابی به وجدتان می آورند.

آدرس: 2 Aram Street, Yerevan, Armenia

 

سخن پایانی :

 

اگر قصد سفر به ارمنستان را دارید می توانید سری به قسمت تور ارمنستان زده و از شرایط سفر به این شهر فوق العاده اطلاع پیدا کنید.